HAKKIMIZDA


Önce sizi dinliyor, talebiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun bir şekilde sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, sahada aktif olarak sizleri ziyaret ederek gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, sunduğumuz yer sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Doğru adres işimizi kolaylaştırır! KURUCU: KASIM KARAOĞLAN

MİSYONUMUZ


Misyonumuz, hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Öncelikle insan hayatını hafife almadan, doğal afetleri göz ardı etmeden, sadece bugün ayakta duran projeler değil, sonsuza dek ayakta duran projeler sunmak. ANKHA DANIŞMANLIK doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı etki ve mimariyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip.

VİZYONUMUZ


16 yıllık tecrübesi ile ANKHA danışmanlık dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla, en iyi ekipman ve en çağdaş iş gücünü kullanarak, tüm çalışanları ile birlikte, takım ruhu içinde, yaratıcılıkla, sürekli eğitimlerle, niteliklerini sürekli geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasalara ve mevzuatlara eksiksiz uyarak tüm ticari alanda 'kaliteden hepimiz sorumluyuz' ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, her zaman örnek gösterilen firma olmaya devam edecek.